Bulgarian Catalan Chinese, Simple Chinese, Traditional Croatian Czech Danish Dutch English Finnish French German Greek Hungarian Icelandic Italian Japanese Korean
Latin Norvegian Polish Portuguese Portuguese, Brazilian Romanian Russian Serbian Slovak Slovanian Spanish Spanish, Latin American Swedish Tagalog Thai Turkish Welsh

Skidbladnir


Skidbladnir Tbelgili tanımlık bilimsel geçmiş -in Skidbladnir bkz. be malum aynı derecede " teori -in uydurmasyon problem çözmek ;" içinde İngiliz kısaltmak aynı derecede keyif , içinde Alman ve Rus malum aynı derecede TRIZ. belgili tanımlık teori bkz. have onun başlangıç içinde 1946 ile profesör. Altschuller , kim vasıl belgili tanımlık zaman was a görünen mühendis için belgili tanımlık ordu.

belgili tanımlık keyif teori bkz. be esaslı üzerinde belgili tanımlık ilke adl. şu bağımsız -in bilimsel disiplin ya da endüstriyel alan , soyut problem ve onların eriyik olağan tekrarlamak kendileri. ne zaman çözümlemek hakkında 40.000 görülmemiş muvaffakiyetli görünen , o was kurmak adl. şu tüm -in bunlar were müstenit pürüzlü 40 farklı eriyik ilke biricik.

başka temel ilke -in bu teori bkz. be , adl. şu belgili tanımlık evrim -in teknik sistem bkz. be tabi kesin eğilim ve adl.

şu gerekli yenilik sık sık istemek an istila -in bilimsel -den sonuçlanmak --dan başka alan. belgili tanımlık en su kuyusu - malum tasarı -e doğru çözmek bu ve diğer problem ile bilgisayar yazılımı bkz. be büyük olasılıkla belgili tanımlık TechOptimizer , hangi beğenmek tüm öteki kullanma içinde bu tarla bkz.

be mücessel ve çok pahalı. ertesi gün sağlamak a çok sade örnek için bu :
1. parlaklık maddi değiştirmek UV ışık içine görülebilir ışık ;
2. para cezası yer / yaymak metal tutmak parlaklık ;
3. önce a dokunaklı bölüm -in an motor başaramamak , küçük bits -in metal are serbest bırakmak içine onun yağ.
Combining bunlar üç gerçek kolayca götürmek -e doğru belgili tanımlık düşünce adl. şu müptela parlaklık maddi -e doğru yağ -ecek bırakmak determining ne zaman kesin taksimat -in makine lüzum -e doğru var olmak eski yerine koymak önce onlar başaramamak , çünkü belgili tanımlık parlaklık içinde belgili tanımlık yağ -ecek durmak.

gerçek konum are sık sık çok daha birçok parçadan oluşmuş ve istemek a büyük database -in sonuç , adl. şu bkz. have -e doğru var olmak bir araya toplamak --dan teknik edebiyat , hangi bkz. be a sıkıcı ve iş - yoğun vazife.

Skidbladnir was yazılı içinde C++, Qt, Perl, PHP ve MySQL ve o bkz. be naşir altında belgili tanımlık GNU genel halk için ruhsat GPL ). karşılaştırmak -e doğru mücessel tasarı Skidbladnir -ebilmek -si olmak karşılaştırılabilir az sonuç , ama o zaten içermek bilgisayar yazılımı sonuç ; belki aynı derecede belgili tanımlık önceden onun tür.


yardım etmek bkz. be çok Hoş geldiniz içinde birisi biçim ; özellikle gelişmiş ve kullanıcı kim vermek geribildirim are gerek. da daha veri hakkında sonuç ve giriş -e doğru gerçek - hayat problem -cekti var olmak takdir etmek.


kaynak cesur GNU dünya sayı 49 telif hakkı Georg C. F. Greve
Translation: intertran.tranexp.com Could you please help me, if you find bugs?
A kısa tanıtma içine belgili tanımlık bilgisayar yardımcı uydurmasyon I'm üzgün , en bölüm bkz. be biricik elde edilebilir içinde Alman.SourceForge.net Logo
GPL © 2002-2004 by Lars Brand - made with SuSE LINUX 9.1, C++, QT, KDE, Apache, Perl, PHP, MySQL and Quanta Plus